השכרת ציוד הגברה
השכרת מקרנים
השכרת גנרטורים


השכרת ציוד - ראשי
מבצעי השכרת הגברה
השכרת ציוד תאורה
חבילות "הכל כלול"
השכרת ציוד הגברה
השכרת גנרטור
השכרת מקרן ומסך
שירותי הגברה מקצועיים
מדריכים
מי אנחנו
מפת האתר
צור קשר
איך להגיע
סניף באר שבע
סניף באר שבע
-השכרת הגברה בדרום
-השכרת גנרטור בדרום
-השכרת מקרן בדרום
-שירותי הגברה מקצועיים בדרום
מבצעי סניף באר שבע

סניף תל אביב
077-3381307
סניף באר שבע
08-6765066
פקס 077-4430141

 

שרותי הגברה, תאורה והקרנת וידאו מקצועית למגזר העסקי בבאר שבע ואזור הדרום

לוח זמנים עמוס, אורחים ולקוחות חשובים מחו"ל, מצגת שנמצאת על המחשב של המנכ"ל שמגיע רגע לפני כניסת הקהל – כל אלה הם תסמינים מוכרים לנו של כנסים במגזר העסקי, תסמינים שמלווים אותנו בכל שנותינו בתחום זה. מה עושים נגד זה? לא הרבה, בעיקר לא נלחצים. אנחנו בחברת הקול – חברת הגברה בדרום, מכירים את הקשיים והפרטים הרבים הכרוכים בארגון והפקה של כנסים מסדר גודל זה. לכן כשתחפשו את החברה המנוסה ביותר לשרותי הגברה בדרום כנראה שתגיעו אלינו. לא כי אנחנו חכמים גדולים, פשוט יש לנו ניסיון עם מפיקים בדרום ובכלל.
 
בסוף, כשנותנים שירותי הגברה לכנסים בדרום לנו בחברת הקול חשובים כמה דברים:
 
1. קודם כל להבין את הדרישות הטכניות והצרכים היחודיים של הלקוח (הגברה, תאורה, הקרנה, מסך, מיקומים וכו'.).
2. צמצום גורם ההפתעה למינימום-  הבנה והצפה של מכשולים אפשריים ושימוש באמצעים שיתאימו באופן הטוב ביותר לארוע.
3. רגישות למידע  - אנו מבינים שאנו חשופים לפעילות של חברות במגזר העסקי ומבינים היטב את חשיבותה של דיסקרטיות ושמירה על סודיות בכל הנוגע לתכנים המועברים בכנסים השונים.
4. כחלק מהפקות הלקחים שעשינו לאורך השנים, למדנו גם שביצוע עבודה ברמה גבוהה במתן שרותי הגברה ותאורה מקצועיים בתחום העסקי דורשת גם גמישות מחשבתית ותפעולית. מדובר הרי בסביבת עבודה דינאמית ומשתנה שצרכיה יכולים לסטות מן התכנון המקורי. גם לזה – תמיד תמצאו אותנו מוכנים ונכונים לעזור, ולהתאים את עצמנו לצרכים המתעוררים עד כמה שנוכל!

בינינו, גם אם המרצה שהזמנתם במיוחד מבוסטון (לערוך ניתוח של מצב האקדמיה במדינות הלא דמוקרטיות במזרח התיכון בכנס השנתי של הפקולטה לפוליטיקה וממשל של אוניברסיטת בן גוריון), הביא איתו מחשב נייד של אפל עם חיבורים מיוחדים למקרנים, או אם יום לפני המצגת החשובה במשרד ראש העיר בעיריית באר שבע החלטתם להחליף את המקרנים במסכי פלזמה – סבירות גבוהה שלא תתפסו אותנו לא מוכנים. בשביל זה קיימת חברת הגברה בדרום, לא?
או כמו שאומר הפתגם - אין חכם כבעל ניסיון של שנים בשרותי הגברה לארועים בדרום, ובעצם בכל הארץ. את רוב התרחישים שאתם תגדירו כ"הפתעות" אנחנו, לשמחת כולנו, כבר חווינו, למדנו, שיפרנו והפקנו, כך שנדע להתכונן לתפעול כל בלת"מ לפני או במהלך הארוע שלכם.

במהלך שנות פעילותינו צברה החברה ניסיון רב בייעוץ, התקנה ותפעול מלא של מערכות הגברה שונות, כמו גם בתאורה והקרנת מולטימדיה. זה היתרון היחסי שלנו כאשר אנו מציעים מערכות הגברה להשכרה בדרום, השכרת תאורה לארועים בדרום, גנרטורים להשכרה בדרום, השכרת מקרן ומסך בדרום או שירות הגברה, תאורה והקרנה בדרום – אנחנו מביאים איתנו ניסיון וידע.
והניסיון שלנו מצוי החל בכנסים מקצועיים סטנדרטיים בתחומי רפואה, תקשורת, ביטחון וממשל, וכלה בפרוייקטים מורכבים ותערוכות בעלות אופי ודרישות ייחודיות בתחום השיווק. ממסיבות עובדים על חוף הים או במדבר ועד הגברה להרכבים. מלהקות ומופעי סטנד-אפ ועד לארוע הרמת כוסית בחברה, במפעל או תחת כיפת השמיים.
 
אז נסו אותנו, אנחנו בחברת הקול מתחייבים לרמה הגבוהה והמקצועית ביותר של שירותי הגברה, תאורה והקרנת וידאו לאירועים שונים במגזר העסקי באזור הדרום. לא תתחרטו. אם מה שאתם צריכים זה הגברה לכנס בדרום אנחנו נהיה שם!

 

בין לקוחותינו הפעילים, ניתן למצוא חברות קידום מכירות מובילות, בנקים גדולים, חברות תקשורת, גופי בטחון, אוניברסיטאות, עיריות ומתנ"סים. הרזומה שלנו לאזור הדרום מתפרש על מגוון רחב של גופים אשר ביניהם לקוחות כמו עיריית באר שבע, אגודת הסטודנטים, אוניברסיטת בן גוריון, בית החולים סורוקה, בסיסי חיל האויר, מוזיאון חיל האויר, חי-נגב רביבים, האנגר אדמה במצפה רמון, פסטיבל אינדינגב, אשרם במדבר ועוד ועוד ועוד.

 
אז בין אם אתם מארגנים כנס עסקי באחד ממוסדות האוניברסיטה, יום עיון במרכז מורים, ארוחה לעובדים במסעדת אווז הזהב או כל ארוע אחר שדורש שירותי הגברה ותאורה בבאר שבע ואזור הדרום – אתם יכולים לסמוך עלינו!
 
כי הקול שלכם הוא הכול בשבילנו...